Корзина
63 отзыва
+38067-990-22-72
+38073-990-22-72
УкраинаВинницкая областьВинницаул. Киевская, 78
AgroVinn
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Торфяной субстрат Хобби Peatfield

Субстрат для кімнатних рослин

Кожній людині яка хоч раз у своєму житті мала справу з рослинами був потрібен субстрат . Він може бути різного виду : кокосовий ,торф’яний  на основі ґрунту універсальний для пальм кактусів ,фіалок для розсади .Торфяний субстрат   для кімнатних рослин можна придбати у місті Вінниця . Спеціалісти компанії Agro Vinn допоможуть вам підібрати субстрат для квітучих рослин  ,тому що кожне з них потребує індивідуального підходу . Субстрати для розсади мають гарну якість перевірено часом нашими партнерами та відповідні сертифікати якості .

 

Субстрат -  це суміш з різних природних компонентів добрив ,торфу добавок,ґрунту . У нашому випадку це органічна суміш торфу і добрив, яка стає живильним і комфортним ґрунтом. У лінійці торф'яних субстратів хобі-серії PeatField представлені субстрати для кімнатних рослин, балконів, терас, теплиць а також універсальний грунт для домашніх рослин широкого спектру застосування.

Субстрат можна купитити у місті Вінниця або замовитина сайті і протягом 1-2 днів ви отримаєте ваш товар та море позмтивних вражень від якісної продукції.